DSM - wyjazd do Rytra 21-22.06.2013

W dniach 21 czerwca w godzinach popołudniowych dziewczęta z DSM-u wraz z ks. Proboszczem, Opiekunką Magdaleną, panią Iwoną oraz Angeliką wyjechały na dwudniową wycieczkę do Domu Wczasów Dziecięcych do Rytra. Tam w sobotę dołączyły do nich pani Monika wraz z mężem Dariuszem.

Po przyjeździe dziewczęta zostały powitane przez opiekunów Domu, a następnie po krótkiej przerwie wraz z panią przewodnik - panią Magdaleną wyruszyły zdobywać górę zamkową, oczywiście pokrzepione wcześniej lodami. Po godzinie góra została zdobyta.

Po powrocie były gry i zabawy na boisku. Wieczorem po kolacji i modlitwie dziewczęta poszły grzecznie spać. Podkreślam grzecznie - to znaczy, jak biegające myszki do białego rana.

Następnego dnia po modlitwach i śniadaniu pani przewodnik zabrała dziewczęta do schroniska na CYRLI. Po dwóch godzinach schronisko zostało zdobyte, a po drodze podziwialiśmy niezapomniane widoki. Na CYRLI po modlitwie i krótkim wypoczynku powróciliśmy do Rytra.

Po drodze pośpieszała nas nadciągająca burza, ale na szczęście powróciliśmy cali i zdrowi - i oczywiście nie przemoczeni (burza nas ominęła). Po obiedzie nadszedł czas na pakowanie i wyjazd do domu.

Czekamy na następne wyjazdy!!!!!!!!!!!